بایرن به دنبال جذب جانشینی برای لواندوفسکی + دولت کره جنوبی کامپیوترهای ادارای را به اجبار خاموش می‌کند تا کارمندان بیش از حد کار نکنند – دیجیاتو – یاس آپدیت

ورزش سه: نشریه مارکا مدعی شد که باشگاه بایرن مونیخ از حالا به دنبال جذب جانشینی برای رابرت لواندوفسکی است.

 لواندوفسکی به باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرده که قصد پیوستن به رئال مادرید را دارد
از سوی دیگر رئال قصد ندارد هیچ اختلافی با بایرن مونیخ بر سر موضوع لوا پیدا کند و با باشگاه تماس هایی داشته که اعلام کند هیچ صحبتی با ایجنت جدید لوا انجام نشده است. در حقیقت رئال قصد دارد بار این انتقال را بر دوش لواندوفسکی بیندازد.

ورزش سه: نشریه مارکا مدعی شد که باشگاه بایرن مونیخ از حالا به دنبال جذب جانشینی برای رابرت لواندوفسکی است.

لوا قصد دارد صادقانه موضوع به پایان برسد. او به باشگاه اعلام کرده که نمی‌خواهد عضوی از انها باشد. با این حال برخی منابع معتقدند که بایرنی ها تا پایان قرارداد لوا یعنی تابستان 2021، قصد فروش او را ندارند.

طبق ادعای مارکا در چند هفته اخیر، لوا معتقد است که دورانش در بایرن به پایان رسیده و انگیزه زیادی برای پوشیدن پیراهن سپید رئال را دارد. البته او به خوبی درک می‌کند که این انتقال چقدر پیچیده و دشوار خواهد بود و به سادگی نهایی نخواهد شد.

 لواندوفسکی به باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرده که قصد پیوستن به رئال مادرید را دارد. مهاجم لهستانی به کارل هاینز رومینیگه، مدیر باشگاه اعلام کرده که تمام تلاشش را خواهد کرد که این اتفاق رخ دهد. بدین ترتیب، در این شرایط، لواندوفسکی دست بالا را دارد و بایرن مونیخ که اوضاع را بسیار پیچیده می‌بیند، به دنبال جذب جانشینی برای مهاجم 29 ساله تیمش است.

تیمو ورنر، اصلی ترین گزینه بایرنی ها است ولی بایرنی ها جاه طلبانه فکر می‌کنند و در این اندیشه هستند که با حضور احتمالی پوچتینو در بایرن، هری کین را راهی آلیانز آره نا کنند.

——————-

کره جنوبی با یک معضل دست و پنجه نرم می‌کند و آن هم فرهنگ اضافه کاری است
کارمندان کره جنوبی در طول یک سال ۲۷۳۸ ساعت کار می‌کنند که در مقایسه با ۱۷۶۳ ساعتِ دیگر کشورهای توسعه یافته، رقم حیرت‌انگیزی است. البته قوانین این چنینی فقط مخصوص کارکنان دولتی نیست و این کشور پیشتر ممنوعیت انجام بازی آنلاین از ساعت ۱۲ شب تا ۶ صبح را نیز برای کودکان اجرا کرده.

کره جنوبی با یک معضل دست و پنجه نرم می‌کند و آن هم فرهنگ اضافه کاری است. برای فائق آمدن بر این مشکل، دولت کره جنوبی تصمیم گرفته که جمعه‌ها تمامی کامپیوترهای اداری را راس ساعت ۸ شب خاموش کند تا همه کارمندان به خانه بروند و کسی سر کار نماند.

این برنامه قرار است طی سه ماه آینده اجرایی شود و آغاز آن از جمعه هفته آینده خواهد بود. این محدودیت طی سه مرحله انجام خواهد شد که در مرحله دوم از ماه آوریل، کامپیوترها نیم ساعت زودتر و راس ساعت ۷:۳۰ خاموش می‌شود (البته فقط در هفته دوم و چهارم این ماه). فاز پایانی نیز در ماه مه خواهد بود که هر جمعه کامپیوترها ساعت ۷ خاموش می‌شود.

همه کارکنان دولتی تحت تاثیر این قانون جدید قرار می‌گیرند در حالی که ۶۷.۱ درصد از کل کارکنان درخواست داده‌اند که از این محدودیت مستثنی شوند. دولت کره جنوبی در شرایط خاص این استثنا را بررسی خواهد کرد.

Posted on: مارس 29, 2018, by : yasupdate16

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *