اپل واچ حالا قادر به تشخیص نشانه های بیماری پارکینسون است – دیجیاتو + طرح میلیاردر اماراتی برای یهودی سازی قدس – یاس آپدیت

اپل به تازگی یک رابط برنامه نویسی جدید به فریم ورک ResearchKit اضافه کرده که به کاربران اجازه می دهد با استفاده از اپل واچ، به پایش علائم مربوط به بیماری پارکینسون بپردازند

اپل به تازگی یک رابط برنامه نویسی جدید به فریم ورک ResearchKit اضافه کرده که به کاربران اجازه می دهد با استفاده از اپل واچ، به پایش علائم مربوط به بیماری پارکینسون بپردازند. این رابط برنامه نویسی در تمام اوقات روز قادر به پایش دو نشانه اصلی اختلال حرکتی است: رعشه بدن و دیسکینزی.

به عنوان مثال محققان کمپانی کاردیوگرام، چگونگی استفاده از اپل واچ برای تشخیص نشانه های سکته قلبی از طریق ضربان های منظم قلب را به نمایش درآورده اند و محققان استنفورد در همکاری اپل به مطالعه چگونگی استفاده از اپل واچ برای تشخیص آریتمی های قلبی پرداخته اند. سایرین هم ResearchKit را برای تشخیص اوتیسم، سرطان پوست و صرع به کار گرفته اند.

رابط برنامه نویسیِ «اختلال حرکتی» قرار است با دومین آپدیت توسعه دهندگان watchOS 5 عرضه شود و اپل از همین حالا نمونه های تحقیقاتی را در صفحه گیت‌هاب ResearchKit منتشر کرده است.

اپلیکیشن هایی که این فعالیت ها را رصد می کنند قادر به نمایش اطلاعات جمع آوری شده هستند و در هر دقیقه، هر ساعت یا هر روز، علائم بیماری را فوراً نمایش می دهند. هم اپل و هم محققان خارجی طی چند وقت اخیر در تلاش بوده اند تا از ابزار ResearchKit برای تشخیص مجموعه ای از بیماری ها و اختلالات استفاده کنند.

——————-

خبرگزاری ایسنا: یکی از رهبران فلسطینی در مناطق ۱۹۴۸ از طرح امارات برای کمک به صهیونیست‌ها در یهودی سازی قدس پرده برداشت
شیخ کمال الخطیب از رهبران برجسته فلسطینیان ساکن مناطق ۱۹۴۸ از پروژه اماراتی ها برای محقق کردن برنامه های یهودی سازی رژیم صهیونیستی در قدس و در نزدیکی مسجدالاقصی خبر داد. به گفته این رهبر فلسطینی یکی از سرمایه داران اماراتی نزدیک به محمد بن زاید به شدت به دنبال خرید خانه و ساختمان در بخش قدیمی قدس است و توجه خاصی به خرید منازلی دارد که در مجاورت مسجد الاقصی واقع اند.

به گفته خطیب این سرمایه دار به صاحب یکی از خانه های دیوار به دیوار مسجد الاقصی پیشنهاد خرید منزلش را به قیمت ۵ میلیون دلار داد وحتی در مقابل مخالفت این فلسطینی تا ۲۰ میلیون دلار هم برای همان خانه قیمت را بالا برد.

خطیب در ادامه افشای طرح امارات خبر داد این سرمایه دار با کمک یکی از متمولین شهر که به محمد دحلان نزدیک است به دنبال انجام این کار است اما تا به امروز با مقاومت فلسطینیان ساکن قدس مواجه شده است.

خطیب در پایان حاکمان سازشکار امارات را جرثومه خطرناکی در جسم امت اسلامی توصیف کرد.»

رهبر فلسطینیان مناطق ۱۹۴۸ تاکید کرد گر چه مقاومت صاحب این خانه برنامه های امارتی ها را با شکست مواجه کرد اما این اقدام ما را به یاد پروژه سال ۲۰۱۴ محمد بن زاید می اندازد که به نام خود شماری از منازل مسکونی را در منطقه سلوان ووادی حلوه خریداری کرده و بعد از آن آنرا به یک موسسه شهرک سازی صهیونیستی واگذار کرد.

خبرگزاری ایسنا: یکی از رهبران فلسطینی در مناطق ۱۹۴۸ از طرح امارات برای کمک به صهیونیست‌ها در یهودی سازی قدس پرده برداشت.

Posted on: ژوئن 13, 2018, by : yasupdate16

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *