جمع‌بندی روز: یکشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ – دیجیاتو + ناگلس‌مان، گزینه جانشینی زیدان توسط رئالی‌ها – یاس آپدیت

روزی نیست که در دنیای دانش و تکنولوژی اتفاق تازه ای رخ ندهد و ما نیز در دیجیاتو همواره در تلاش و تکاپو هستیم تا تمامی جزئیات این دست از رویدادها را به سمع و نظر شما برسانیم

روزی نیست که در دنیای دانش و تکنولوژی اتفاق تازه ای رخ ندهد و ما نیز در دیجیاتو همواره در تلاش و تکاپو هستیم تا تمامی جزئیات این دست از رویدادها را به سمع و نظر شما برسانیم. در طی ۲۴ ساعت گذشته مطالب متعددی در این وبسایت منتشر شده اند که می توانید عنوان مهم ترین آنها را در ادامه ی مطلب مطالعه کرده و بسیار سریع تر از همیشه از مهم ترین وقایع عرصه فناوری آگاه شوید.

——————-

خبرگزاری فارس: بعد از قهرمانی هفته گذشته رئالی‌ها در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، تیم مادریدی با استعفای غیرمنتظره زیدان مواجه شد و اکنون با چالش انتخاب سرمربی جدید مواجه است
ناگلس‌مان که در فوتبال آلمان از او به عنوان نابغه مربیگری سال‌های آینده نام برده می‌شود، با تیم بوندس‌لیگایی تا سال ۲۰۲۱ قرارداد دارد.

با این حال باشگاه اسپانیایی آنگونه که بیلد نوشته و به خوانندگانش خبرداده، تماس‌های اولیه را با مربی جویای‌نام برقرارساخته است.

خبرگزاری فارس: بعد از قهرمانی هفته گذشته رئالی‌ها در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، تیم مادریدی با استعفای غیرمنتظره زیدان مواجه شد و اکنون با چالش انتخاب سرمربی جدید مواجه است.

براساس اعلام روزنامه بیلد، سران تیم قدرتمند اروپا و جهان هم اکنون به فکر جذب «یولیان ناگلس‌مان»، سرمربی ۳۰ ساله هوفن‌هایم هستند.

Posted on: ژوئن 18, 2018, by : yasupdate16

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *