پیام رسان سامسونگ تصاویر کاربران را به طور تصادفی به دیگران ارسال می کند – دیجیاتو – یاس آپدیت

برخی از کاربران گوشی های سامسونگ مدعی شده اند اپ پیام رسان رسمی و پیش فرض سامسونگ به طور تصادفی و بدون اطلاع به آنها تصاویر و پیام های زمان بندی شده آنها را برای اشخاصی دیگر ارسال کرده است
image

هنوز مشخص نیست چه زمانی به روز رسانی برای رفع این مشکل ارائه خواهد شد. تا آن زمان شاید بهترین راه حل غیر فعال کردن اپ پیام رسان ویژه سامسونگ و استفاده از اپلیکیشن های جایگزین از جمله اپ پیام رسان گوگل باشد.

تماشا کنید: عملکرد ضعیف اچ تی سی U12 Plus در تست مقاومت

بسیاری از کاربرانی که با این مشکل مواجه شده اند، از مشترکان اپراتور مخابراتی T-Mobile ایالات متحده بوده اند و به نظر می رسد این مشکل به دنبال یکی از آخرین به روز رسانی های نسخه جدیدی از پیام رسان که توسط اپراتور ارائه شده پیش آمده است. اخیراً این اپراتور خبر از پشتیبانی از نسل جدیدی از سیستم ارسال پیام در موبایل های تحت قرارداد خود داده بود.

این موضوع توسط کاربران در انجمن ردیت و نیز انجمن سامسونگ گزارش شده. در این بین یکی از کاربران ادعا کرده که اپ پیام رسان سامسونگ در طول شب تمامی تصاویر موجود در گالری را به شخص دیگری ارسال کرده است.

برخی از کاربران گوشی های سامسونگ مدعی شده اند اپ پیام رسان رسمی و پیش فرض سامسونگ به طور تصادفی و بدون اطلاع به آنها تصاویر و پیام های زمان بندی شده آنها را برای اشخاصی دیگر ارسال کرده است.

راه حل دیگری که وبسایت گیزمودو ارائه داده، محدود کردن دسترسی اپ سامسونگ به فضای ذخیره سازی است. به این منظور باید به بخش تنظیمات اپلیکیشن ها بروید و دسترسی به فضای ذخیره سازی (Storage) را غیر فعال کنید.

با این حال اپراتور مخابراتی مذکور اعلام کرده که این مشکل به سامسونگ مرتبط است. در سوی مقابل سامسونگ اعلام کرده که از اوضوع مطلع است و تیمی در این شرکت در حال بررسی موضوع هستند. به نظر می رسد این مشکل گریبان بسیاری از گوشی های این کمپانی از جمله گلگسی اس 9 را گرفته است.

Posted on: جولای 10, 2018, by : yasupdate16

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *