شماره پشتیبانی : 09371713466
درباره ما

یاس آپدیت از سال 92 فعالیتش رو شروع کرده و نزدیک به دو سال هست که در زمینه انتی ویروس فعالیت می کنه و تنها هدفش جلب اعتماد شما و بهترین خدمات با قیمت مناسب هست.ما تا اخر دوره اتمام اکانت هم پشتیبانی می کنیم محصول را و هم از راه دور براتون تنظیم و یا هر زمان نیاز به برسی سیستمتون توسط ما داشتید ما رایگان چک می کنیم. و اگر از خدمات ما راضی نبودید می تونید اکانت را برگشت و هزینه پرداختی تون رو دریافت کنید.

هدف اصلی ما ارائه لایسنس های آپدیت آنتی ویروس نود32 با قیمت کم و کیفیت متناسب و مطلوب برای همه کاربران ایرانی است و این کار در یاس آپدیت ، زیر نظر افراد متخصص صورت می گیرد.

 

یاس آپدیت با بیش از 3 سال سابقه در ارائه لایسنس های نود32 تلاش دارد تا تمام کاربران بتوانند از مزایای استفاده از لایسنس اورجینال نود استفاده کنند بدون اینکه نیاز داشته باشند تا هزینه گزافی کنند همکاران ما در یاس آپدیت تلاش میکنند همواره با ارائه راه کارهای جدید سیستم موجود را بهبود ببخشند. البته در این راه نیازمند شما کاربران گرامی نیز هستیم که همواره از ما حمایت کرده اید. بازخورد هایی که همیشه از شما کاربران گرامی گرفته ایم خیلی امیدوار کننده بوده و همواره سعی در جلب رضایت شما خواهیم داشت .

فروش پایان کار نیست اغاز یک تعهد است

کسب و کار یاس آپدیت در مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الكترونیكی یک ستاره به شرح ذیل می باشد :

برای استعلام در بخش کسب و کار نام یاس آپدیت را وارد کنید 

استعلام نماد اعتماد و مجوز سایت